RMCF0201FT2R21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT2R21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0201FT2R21
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.21 OHM 1% 1/20W 0201
lomakkeissa: 1.RMCF0201FT2R21.pdf2.RMCF0201FT2R21.pdf
  • Viesti
RMCF0201FT2R21: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0201FT2R21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15462385 pcs Tietolomake 1.RMCF0201FT2R21.pdf2.RMCF0201FT2R21.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Toimittaja Device Package 0201 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sarja RMCF paneeli tila 2.21 Ohms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Muut nimet RMC 1/20 2.21 1% R