RMCF0201FT464R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT464R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0201FT464R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 464 OHM 1% 1/20W 0201
lomakkeissa: 1.RMCF0201FT464R.pdf2.RMCF0201FT464R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF0201FT464R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0201FT464R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 464 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 816360 pcs Tietolomake 1.RMCF0201FT464R.pdf2.RMCF0201FT464R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0201 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sarja RMCF paneeli tila 464 Ohms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Muut nimet RMCF0201FT464RDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 464 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film