RMCF0201FT5R11
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT5R11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0201FT5R11
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.11 OHM 1% 1/20W 0201
lomakkeissa: 1.RMCF0201FT5R11.pdf2.RMCF0201FT5R11.pdf
  • Viesti
RMCF0201FT5R11: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0201FT5R11 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.11 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18874679 pcs Tietolomake 1.RMCF0201FT5R11.pdf2.RMCF0201FT5R11.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Toimittaja Device Package 0201 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sarja RMCF paneeli tila 5.11 Ohms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.11 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film