RMCF0402FT511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT511K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0402FT511K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 511K OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: 1.RMCF0402FT511K.pdf2.RMCF0402FT511K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF0402FT511K: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0402FT511K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 511K OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 993910 pcs Tietolomake 1.RMCF0402FT511K.pdf2.RMCF0402FT511K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 511 kOhms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet RMCF0402FT511KDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 511 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film