RMCF0402FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT604R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0402FT604R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 604 OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: 1.RMCF0402FT604R.pdf2.RMCF0402FT604R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
30000 pcs
  • Viesti
RMCF0402FT604R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0402FT604R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 604 OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66393252 pcs Tietolomake 1.RMCF0402FT604R.pdf2.RMCF0402FT604R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 604 Ohms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet RMC 1/16S 604 1% R