RMCF0402FT953R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0402FT953R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0402FT953R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 953 OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: 1.RMCF0402FT953R.pdf2.RMCF0402FT953R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF0402FT953R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0402FT953R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 953 OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1065120 pcs Tietolomake 1.RMCF0402FT953R.pdf2.RMCF0402FT953R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.063W, 1/16W
Jännite - Breakdown 0402 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Digi-Reel® Polarisaatio 0402 (1005 Metric)
Muut nimet RMCF0402FT953RDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RMCF0402FT953R
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 953 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 953 OHM 1% 1/16W 0402