RMCF0603FG178R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0603FG178R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0603FG178R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RMCF0603FG178R.pdf2.RMCF0603FG178R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RMCF0603FG178R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0603FG178R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44484793 pcs Tietolomake 1.RMCF0603FG178R.pdf2.RMCF0603FG178R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.1W, 1/10W
Jännite - Breakdown 0603 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RMC 1/16 178 1% G