RMCF0603FT232R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT232R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0603FT232R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 232 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RMCF0603FT232R.pdf2.RMCF0603FT232R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF0603FT232R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0603FT232R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 232 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1083870 pcs Tietolomake 1.RMCF0603FT232R.pdf2.RMCF0603FT232R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Sarja RMCF paneeli tila 232 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RMCF0603FT232RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 232 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film