RMCF0603FT2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT2K49 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0603FT2K49
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.49K OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RMCF0603FT2K49.pdf2.RMCF0603FT2K49.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RMCF0603FT2K49: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0603FT2K49 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.49K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40230144 pcs Tietolomake 1.RMCF0603FT2K49.pdf2.RMCF0603FT2K49.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Sarja RMCF paneeli tila 2.49 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RMCF 1/16 2.49K 1% R