RMCF0805FT976R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT976R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0805FT976R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 976 OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RMCF0805FT976R.pdf2.RMCF0805FT976R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF0805FT976R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0805FT976R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 976 OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1063300 pcs Tietolomake 1.RMCF0805FT976R.pdf2.RMCF0805FT976R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RMCF paneeli tila 976 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RMCF0805FT976RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 976 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film