RMCF1206FG680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG680R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FG680R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FG680R.pdf2.RMCF1206FG680R.pdf
  • Viesti
RMCF1206FG680R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FG680R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27110256 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FG680R.pdf2.RMCF1206FG680R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RMCF paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film