RMCF1206FT100R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206FT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FT100R.pdf2.RMCF1206FT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCF1206FT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FT100R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 883880 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FT100R.pdf2.RMCF1206FT100R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RMCF