RMCF1206FT249R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT249R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FT249R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 249 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FT249R.pdf2.RMCF1206FT249R.pdf
  • Viesti
RMCF1206FT249R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FT249R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 249 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23604900 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FT249R.pdf2.RMCF1206FT249R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RMCF paneeli tila 249 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RMCF 1/8 249 1% R