RMCF1206FT261R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT261R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FT261R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 261 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FT261R.pdf2.RMCF1206FT261R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF1206FT261R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FT261R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 261 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 810220 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FT261R.pdf2.RMCF1206FT261R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RMCF paneeli tila 261 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RMCF1206FT261RDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 261 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film