RMCF1206FT4M99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT4M99 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FT4M99
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.99M OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FT4M99.pdf2.RMCF1206FT4M99.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RMCF1206FT4M99: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FT4M99 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.99M OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15453795 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FT4M99.pdf2.RMCF1206FT4M99.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RMCF paneeli tila 4.99 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RMCF 1/8 4.99M 1% R