RMCF1206FT680R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206FT680R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1206FT680R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RMCF1206FT680R.pdf2.RMCF1206FT680R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RMCF1206FT680R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1206FT680R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1060380 pcs Tietolomake 1.RMCF1206FT680R.pdf2.RMCF1206FT680R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Digi-Reel® Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RMCF1206FT680RDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RMCF1206FT680R
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 680 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206