RMCF1210FT178R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT178R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1210FT178R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1/2W 1210
lomakkeissa: 1.RMCF1210FT178R.pdf2.RMCF1210FT178R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RMCF1210FT178R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1210FT178R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4855353 pcs Tietolomake 1.RMCF1210FT178R.pdf2.RMCF1210FT178R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown 1210 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1210 (3225 Metric)
Muut nimet RMC 1/4 178 1% R