RMCF1210FT210K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT210K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1210FT210K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 210K OHM 1% 1/3W 1210
lomakkeissa: 1.RMCF1210FT210K.pdf2.RMCF1210FT210K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
RMCF1210FT210K: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1210FT210K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 210K OHM 1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5423471 pcs Tietolomake 1.RMCF1210FT210K.pdf2.RMCF1210FT210K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 210 kOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMCF 1/4 210K 1% R