RMCF1210FT2M49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT2M49 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1210FT2M49
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.49M OHM 1% 1/3W 1210
lomakkeissa: 1.RMCF1210FT2M49.pdf2.RMCF1210FT2M49.pdf
  • Viesti
RMCF1210FT2M49: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1210FT2M49 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.49M OHM 1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5430799 pcs Tietolomake 1.RMCF1210FT2M49.pdf2.RMCF1210FT2M49.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 2.49 MOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.49 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film