RMCF1210FT44R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT44R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1210FT44R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 44.2 OHM 1% 1/2W 1210
lomakkeissa: 1.RMCF1210FT44R2.pdf2.RMCF1210FT44R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RMCF1210FT44R2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1210FT44R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 44.2 OHM 1% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4969972 pcs Tietolomake 1.RMCF1210FT44R2.pdf2.RMCF1210FT44R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 44.2 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMC 1/4 44.2 1% R