RMCF1210FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT73R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF1210FT73R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 73.2 OHM 1% 1/2W 1210
lomakkeissa: 1.RMCF1210FT73R2.pdf2.RMCF1210FT73R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCF1210FT73R2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF1210FT73R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 73.2 OHM 1% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 555075 pcs Tietolomake 1.RMCF1210FT73R2.pdf2.RMCF1210FT73R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 73.2 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet RMCF1210FT73R2CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 73.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film