RMCF2010FT43R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT43R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2010FT43R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 43.2 OHM 1% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RMCF2010FT43R2.pdf2.RMCF2010FT43R2.pdf
  • Viesti
RMCF2010FT43R2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2010FT43R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 43.2 OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2697686 pcs Tietolomake 1.RMCF2010FT43R2.pdf2.RMCF2010FT43R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 43.2 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RMC 1/2 43.2 1% R