RMCF2010FT47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT47K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2010FT47K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47K OHM 1% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RMCF2010FT47K0.pdf2.RMCF2010FT47K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCF2010FT47K0: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2010FT47K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 307787 pcs Tietolomake 1.RMCF2010FT47K0.pdf2.RMCF2010FT47K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 47 kOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RMCF2010FT47K0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 47 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film