RMCF2010FT86R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT86R6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2010FT86R6
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 86.6 OHM 1% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RMCF2010FT86R6.pdf2.RMCF2010FT86R6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
RMCF2010FT86R6: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2010FT86R6 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 86.6 OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2532039 pcs Tietolomake 1.RMCF2010FT86R6.pdf2.RMCF2010FT86R6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCF paneeli tila 86.6 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RMCF2010FT86R6-ND
RMCF2010FT86R6TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 86.6 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film