RMCF2512FT147K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT147K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FT147K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 147K OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FT147K.pdf2.RMCF2512FT147K.pdf
  • Viesti
RMCF2512FT147K: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FT147K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 147K OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2196188 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FT147K.pdf2.RMCF2512FT147K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCF paneeli tila 147 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 147 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film