RMCF2512FT178R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF2512FT178R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FT178R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FT178R.pdf2.RMCF2512FT178R.pdf
  • Viesti
RMCF2512FT178R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FT178R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1986420 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FT178R.pdf2.RMCF2512FT178R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RMCF2512FT178R Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 178 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 178 OHM 1% 1W 2512 Päällystys, Kotelomalli Thick Film