RMCF2512FT243R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT243R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FT243R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 243 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FT243R.pdf2.RMCF2512FT243R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCF2512FT243R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FT243R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 243 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216897 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FT243R.pdf2.RMCF2512FT243R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCF paneeli tila 243 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RMCF2512FT243RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 243 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film