RMCF2512FT40R2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF2512FT40R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FT40R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 40.2 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FT40R2.pdf2.RMCF2512FT40R2.pdf
  • Viesti
RMCF2512FT40R2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FT40R2 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 40.2 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2485573 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FT40R2.pdf2.RMCF2512FT40R2.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Muut nimet RMCF 1 40.2 1% R