RMCF2512FT44K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT44K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FT44K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 44.2K OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FT44K2.pdf2.RMCF2512FT44K2.pdf
  • Viesti
RMCF2512FT44K2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FT44K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 44.2K OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2121684 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FT44K2.pdf2.RMCF2512FT44K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCF paneeli tila 44.2 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RMC 1 44.2K 1% R