RMCF2512FTR294
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FTR294 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512FTR294
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.294 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512FTR294.pdf2.RMCF2512FTR294.pdf
  • Viesti
RMCF2512FTR294: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512FTR294 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.294 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 374996 pcs Tietolomake 1.RMCF2512FTR294.pdf2.RMCF2512FTR294.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCF paneeli tila 294 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RMCF 1 0.294 1% R