RMCF2512JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT82K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF2512JT82K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 82K OHM 5% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RMCF2512JT82K0.pdf2.RMCF2512JT82K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCF2512JT82K0: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF2512JT82K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82K OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 283681 pcs Tietolomake 1.RMCF2512JT82K0.pdf2.RMCF2512JT82K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCF paneeli tila 82 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RMCF2512JT82K0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 82 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film