RMCP0805FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP0805FT73R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 73.2 OHM 1% 1/3W 0805
lomakkeissa: RMCP0805FT73R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RMCP0805FT73R2: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP0805FT73R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 73.2 OHM 1% 1/3W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8200980 pcs Tietolomake RMCP0805FT73R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RMCP paneeli tila 73.2 Ohms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 73.2 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film