RMCP2010FT102R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT102R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP2010FT102R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 102 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.RMCP2010FT102R.pdf2.RMCP2010FT102R.pdf
  • Viesti
RMCP2010FT102R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP2010FT102R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 102 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1135103 pcs Tietolomake 1.RMCP2010FT102R.pdf2.RMCP2010FT102R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCP paneeli tila 102 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 102 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RMCP2010FT10K2
RMCP2010FT10K2
valmistajat: Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus: RES 10.2K OHM 1% 1W 2010
Varastossa: 1142436 pcs
ladata: RMCP2010FT10K2.pdf
RFQ
RMCP2010FT105R
RMCP2010FT105R
Kuvaus: RES 105 OHM 1% 1W 2010