RMCP2010FT205K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT205K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP2010FT205K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 205K OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.RMCP2010FT205K.pdf2.RMCP2010FT205K.pdf
  • Viesti
RMCP2010FT205K: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP2010FT205K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 205K OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1249588 pcs Tietolomake 1.RMCP2010FT205K.pdf2.RMCP2010FT205K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCP paneeli tila 205 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 205 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film