RMCP2010FT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT220R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP2010FT220R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 220 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.RMCP2010FT220R.pdf2.RMCP2010FT220R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RMCP2010FT220R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP2010FT220R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 220 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161224 pcs Tietolomake 1.RMCP2010FT220R.pdf2.RMCP2010FT220R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCP paneeli tila 220 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RMCP2010FT220RDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 220 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film