RMCP2010FT3R09
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCP2010FT3R09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP2010FT3R09
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.RMCP2010FT3R09.pdf2.RMCP2010FT3R09.pdf
  • Viesti
RMCP2010FT3R09: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP2010FT3R09 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 910468 pcs Tietolomake 1.RMCP2010FT3R09.pdf2.RMCP2010FT3R09.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 2010 Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja RMCP
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RMCP2010FT3R09 Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 3.09 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010 Päällystys, Kotelomalli Thick Film