RMCP2512FT698R
Tuote-esittely
Osa numero: RMCP2512FT698R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 698 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: RMCP2512FT698R.pdf
  • Viesti
RMCP2512FT698R: n tekniset tiedot
Osa numero RMCP2512FT698R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 698 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 585120 pcs Tietolomake RMCP2512FT698R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RMCP paneeli tila 698 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 698 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film