RMCS0402FT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS0402FT10K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10K OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: RMCS0402FT10K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RMCS0402FT10K0: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS0402FT10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12980303 pcs Tietolomake RMCS0402FT10K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RMCS paneeli tila 10 kOhms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film