RMCS0603FT6R81
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS0603FT6R81
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.81 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: RMCS0603FT6R81.pdf
  • Viesti
RMCS0603FT6R81: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS0603FT6R81 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.81 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10085646 pcs Tietolomake RMCS0603FT6R81.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RMCS paneeli tila 6.81 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.81 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film