RMCS1206FT1K18
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS1206FT1K18
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.18K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RMCS1206FT1K18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RMCS1206FT1K18: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS1206FT1K18 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.18K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6489639 pcs Tietolomake RMCS1206FT1K18.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RMCS paneeli tila 1.18 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.18 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film