RMCS1206FT23R7
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS1206FT23R7
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.7 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RMCS1206FT23R7.pdf
  • Viesti
RMCS1206FT23R7: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS1206FT23R7 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.7 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6838035 pcs Tietolomake RMCS1206FT23R7.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RMCS paneeli tila 23.7 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film