RNCF0201DTC23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF0201DTC23K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.2K OHM 0.5% 1/32W 0201
lomakkeissa: 1.RNCF0201DTC23K2.pdf2.RNCF0201DTC23K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
RNCF0201DTC23K2: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF0201DTC23K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.2K OHM 0.5% 1/32W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3884505 pcs Tietolomake 1.RNCF0201DTC23K2.pdf2.RNCF0201DTC23K2.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0201 Koko / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Sarja RNCF paneeli tila 23.2 kOhms
Virta (wattia) 0.03W, 1/32W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.011" (0.28mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.2 kOhms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film