RNCF1206BKC23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKC23K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF1206BKC23K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RNCF1206BKC23K2.pdf2.RNCF1206BKC23K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RNCF1206BKC23K2: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF1206BKC23K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 981067 pcs Tietolomake 1.RNCF1206BKC23K2.pdf2.RNCF1206BKC23K2.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Sarja RNCF paneeli tila 23.2 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RNC 32 T2 23.2K 0.1% I