RNCF1206DTC23K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF1206DTC23K7
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.7K OHM 0.5% 1/3W 1206
lomakkeissa: 1.RNCF1206DTC23K7.pdf2.RNCF1206DTC23K7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNCF1206DTC23K7: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF1206DTC23K7 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.7K OHM 0.5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2356912 pcs Tietolomake 1.RNCF1206DTC23K7.pdf2.RNCF1206DTC23K7.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Sarja RNCF paneeli tila 23.7 kOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.7 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film