RNCF2010BTY182R
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF2010BTY182R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 182 OHM 0.1% 1/3W 2010
lomakkeissa: 1.RNCF2010BTY182R.pdf2.RNCF2010BTY182R.pdf
  • Viesti
RNCF2010BTY182R: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF2010BTY182R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 182 OHM 0.1% 1/3W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212692 pcs Tietolomake 1.RNCF2010BTY182R.pdf2.RNCF2010BTY182R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.333W, 1/3W
Jännite - Breakdown 2010 Paksuus (Max) ±5ppm/°C
Koko / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Sarja RNCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RNCF2010BTY182R Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 182 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Kuvaus RES SMD 182 OHM 0.1% 1/3W 2010 Päällystys, Kotelomalli Thin Film