RNCF2010DTC953R
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF2010DTC953R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 953 OHM 0.5% 1/3W 2010
lomakkeissa: 1.RNCF2010DTC953R.pdf2.RNCF2010DTC953R.pdf
  • Viesti
RNCF2010DTC953R: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF2010DTC953R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 953 OHM 0.5% 1/3W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1054923 pcs Tietolomake 1.RNCF2010DTC953R.pdf2.RNCF2010DTC953R.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Sarja RNCF paneeli tila 953 Ohms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 953 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film