RNCF2512BTC511R
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF2512BTC511R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 511 OHM 0.1% 3/4W 2512
lomakkeissa: RNCF2512BTC511R.pdf
  • Viesti
RNCF2512BTC511R: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF2512BTC511R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 511 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 535314 pcs Tietolomake RNCF2512BTC511R.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Sarja RNCF paneeli tila 511 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 511 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film