RNCF2512BTC82K5
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF2512BTC82K5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 82.5K OHM 0.1% 1/2W 2512
lomakkeissa: RNCF2512BTC82K5.pdf
  • Viesti
RNCF2512BTC82K5: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF2512BTC82K5 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 82.5K OHM 0.1% 1/2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 593554 pcs Tietolomake RNCF2512BTC82K5.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Sarja RNCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RNCF2512BTC82K5 Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 82.5k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Kuvaus RES SMD 82.5K OHM 0.1% 1/2W 2512 Päällystys, Kotelomalli Thin Film