RNCF2512DTC23K2
Tuote-esittely
Osa numero: RNCF2512DTC23K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.2K OHM 0.5% 1/2W 2512
lomakkeissa: 1.RNCF2512DTC23K2.pdf2.RNCF2512DTC23K2.pdf
  • Viesti
RNCF2512DTC23K2: n tekniset tiedot
Osa numero RNCF2512DTC23K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.2K OHM 0.5% 1/2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 792862 pcs Tietolomake 1.RNCF2512DTC23K2.pdf2.RNCF2512DTC23K2.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Sarja RNCF paneeli tila 23.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.2 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sävellys Thin Film