RNCP1206FTD23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD23K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNCP1206FTD23K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.2K OHM 1% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.RNCP1206FTD23K2.pdf2.RNCP1206FTD23K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNCP1206FTD23K2: n tekniset tiedot
Osa numero RNCP1206FTD23K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.2K OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7894305 pcs Tietolomake 1.RNCP1206FTD23K2.pdf2.RNCP1206FTD23K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Sarja RNCP paneeli tila 23.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Sävellys Thin Film